Atsauksmes par Depanten

 • Gustavs
  Depanten man ļoti palīdzēja ar ceļgala traumu pēc treniņa. Mans celis bija pietūkušas, ļoti sāpēja, gandrīz nevarēju pakustināt kāju. Pateicoties Depanten palīdzībai, pēc 4 dienām atgriezos darbā, spēju staigāt jau no pirmās lietošanas dienas.
  Depanten
 • Aleksandrs
  Man ļoti sāpēja mugura, osteohondroze sabojāja dzīvi, kas manā vecumā ir ļoti izplatīta parādība. Mana sieva Depanten atrada internetā. Tas bija mans glābiņš: agrāk es vienmēr biju saliecies un gandrīz nevarēju kustēties, bet tagad ar mani viss ir kārtībā. Un pats galvenais, muguras sāpes ir pagājušas.
  Depanten
 • Anna Marija
  Reiz man bija potītes trauma, ārsti man teica, ka ārstēšana būs ilga. Bet man paveicās nopirkt Depanten un pirmajā nedēļā potīte atveseļojās, sāpes pazuda, staigāju normāli, izrakstījās. Tagad to lieto visa mūsu ģimene: palīdz pret muguras un locītavu sāpēm.
  Depanten
 • Sofija
  Elkoņu un plaukstu locītavas sāka sāpēt grūtniecības laikā un neapstājās arī pēc dzemdībām. Nav iespējams dzīvot ar mazu bērnu un sāpošām rokām! Katra mamma tev pateiks. Es mēģināju dažādus veidus, bet nekas nepalīdzēja. Atradu Depanten un pēc 3 nedēļām varu droši veikt visus mājas darbus. Esmu apmierināta!
  Depanten
 • Alise
  Vidusskolā tika diagnosticēta osteohondroze. Kopš tā laika man ir bail. Es neko nevaru darīt pret briesmīgajām sāpēm – to sapratīs tikai tie, kas tās ir pārcietuši. Izmēģināju visādas tautas metodes, vēlāk no draugiem uzzināju par Depanten želeju un nolēmu to iegādāties. Lietoju jau 2 mēnešus un nezinu sāpes locītavās.
  Depanten
Lietotāja vērtējums Depanten
4.6
15