Gēls locītavu ārstēšanai un profilaksei

Želeja Depanten Rīgā

Želeja Depanten
€ 24€ 48
4.615

Pasūtīt Depanten

Atlaide -50%

Depanten ir gēls locītavu slimību profilaksei un ārstēšanai, kas aktīvi cīnās ar deģeneratīvām-distrofiskām izmaiņām muskuļu un skeleta sistēmā.

Ja nepieciešams iegūt želeju Rīgas oficiālajā mājaslapā:

 1. Ievadiet savu vārdu un tālruņa numuru.
 2. Pasūtījuma laukos noteikti ierakstiet savu tālruņa numuru un vārdu un noklikšķiniet uz Pasūtīt, menedžeris jums piezvanīs un konsultēs par pasūtījuma veikšanu un piegādi un izvēlētās preces apstiprināšanu.
 3. Ievadiet piegādes adresi. Apmaksa tikai pēc sūtījuma saņemšanas skaidrā naudā pasta nodaļā vai ar kurjeru.

Vietnē šobrīd darbojas akcija, kas dod 50% atlaidi visiem produktiem. Jūs varat iegādāties Depanten želeju par izdevīgu cenu - tikai par {45 €}.

Kā nopirkt Rīgā Depanten

Gēls locītavu ārstēšanai un profilaksei Depanten garantē plašu darbības spektru – ārstē artrītu, artrozi, mazina sāpes locītavās, mazina pietūkumu un stīvumu, nodrošina bojāto audu reģenerāciju.

Kā pasūtīt Depanten Riga krēmu?

 1. Izvēlieties nepieciešamo produktu vietnē Latvijā.
 2. Atstājiet pieprasījumu mūsu vietnē un gaidiet menedžera zvanu. Viņš piezvanīs, lai saskaņotu pasūtījumu, iespējama arī konsultācija.
 3. Lūdzu, ievadiet piegādes adresi. Ja dzīvojat lielā pilsētā, piemēram - Rīgā, Jums būs pieejama piegāde uz mājām ar kurjeru. Precīzas sūtījuma izmaksas ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi var atšķirties atkarībā no pilsētas, to nosaka Latvija.
 4. Pēc sūtījuma saņemšanas par to samaksājat, par pasūtījumu iespējams norēķināties arī pēc saņemšanas pasta nodaļā.

Šodien -50% atlaide, ir laiks iegādāties par pazeminātu cenu. Gēla cena locītavu ārstēšanai un profilaksei € 24 Rīgā.

Tagad vietnē ir akcija, saskaņā ar kuru pircēji saņem 50% atlaidi, iegādājoties Depanten gelu locītavu sāpēm. Oficiālajā vietnē varat iegūt rīku par cenu {45 €}.

Citas Latvijas pilsētas, kur var iegādāties Depanten

Pilsētas Latvijā, kur var iegādāties Depanten

Pilsētas Latvijā

Atsauksmes par Depanten Rīgā

 • Gustavs
  Depanten man ļoti palīdzēja ar ceļgala traumu pēc treniņa. Mans celis bija pietūkušas, ļoti sāpēja, gandrīz nevarēju pakustināt kāju. Pateicoties Depanten palīdzībai, pēc 4 dienām atgriezos darbā, spēju staigāt jau no pirmās lietošanas dienas.
  Depanten
 • Aleksandrs
  Man ļoti sāpēja mugura, osteohondroze sabojāja dzīvi, kas manā vecumā ir ļoti izplatīta parādība. Mana sieva Depanten atrada internetā. Tas bija mans glābiņš: agrāk es vienmēr biju saliecies un gandrīz nevarēju kustēties, bet tagad ar mani viss ir kārtībā. Un pats galvenais, muguras sāpes ir pagājušas.
  Depanten
 • Anna Marija
  Reiz man bija potītes trauma, ārsti man teica, ka ārstēšana būs ilga. Bet man paveicās nopirkt Depanten un pirmajā nedēļā potīte atveseļojās, sāpes pazuda, staigāju normāli, izrakstījās. Tagad to lieto visa mūsu ģimene: palīdz pret muguras un locītavu sāpēm.
  Depanten
 • Sofija
  Elkoņu un plaukstu locītavas sāka sāpēt grūtniecības laikā un neapstājās arī pēc dzemdībām. Nav iespējams dzīvot ar mazu bērnu un sāpošām rokām! Katra mamma tev pateiks. Es mēģināju dažādus veidus, bet nekas nepalīdzēja. Atradu Depanten un pēc 3 nedēļām varu droši veikt visus mājas darbus. Esmu apmierināta!
  Depanten
 • Alise
  Vidusskolā tika diagnosticēta osteohondroze. Kopš tā laika man ir bail. Es neko nevaru darīt pret briesmīgajām sāpēm – to sapratīs tikai tie, kas tās ir pārcietuši. Izmēģināju visādas tautas metodes, vēlāk no draugiem uzzināju par Depanten želeju un nolēmu to iegādāties. Lietoju jau 2 mēnešus un nezinu sāpes locītavās.
  Depanten